הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

הגדלת חזה בדרך טבעית

כשאנחנו אומרים "הגדלת חזה טבעית", למה אנחנו מתכוונים?

הביטוי "הגדלת חזה טבעית" או סוג של מה שנקרא בספרות אוקסימורון. יש כאן ביטוי שסותר את עצמו מתוקף הסמנטיקה של כל רכיב בתוך הביטוי עצמו... הדוגמה הקלאסית שמדגימה את המושג "אוקסימורון" היא "שתיקה רועמת". ואנחנו אומרים שגם "הגדלת חזה טבעית" – היא אוקסימורון.
הרי הגדלת חזה, שהיא פרוצדורה לאלה שלא מרוצות מגודל החזה שניתן להן בדרך הטבע, איך אפשר לטעון שהיא דבר טבעי?

אז בואו נבהיר את המושג הפופולרי הזה- הגדלת חזה טבעית היא פרוצדורה של הגדלת חזה באמצעים שהם לא ניתוח פלסטי או כל הליך כירורגי/פולשני הכרוך בהרדמה, הזרקה וכדומה.
אז האם יש אפשרות להגדיל חזה באופן טבעי? האם תוכלי להגדיל את החזה שלך ללא ניתוח פלסטי? קראי והחליטי
 

הגדלת חזה בעזרת חזייה נכונה

מי שלא רוצה באמת לעבור שום הליך שיגדיל את החזה שלה באמת, אלא רוצה רק להגדיל את איך שהוא נראה – יכולה למצוא את עצמה חוסכת אלפי שקלים של ניתוחים ופרוצדורות, על ידי רכישת חזייה מתאימה, כזאת שתופסת הכול ומרימה ומבליטה ומפארת.

נתון חשוב לגבי קניית חזייה: נשים רבות אינן מעדכנות את מידת החזייה שלהן עם השנים, ובכך פוגעות במבנה החזה שלהן. גם חזיית פוש אפ שמרשימה אתכן, לפעמים עלולה לפגוע במבנה החזה ואפילו ביציבה שלכן ובעמוד השדרה. נשים רבות מרגישות חוסר נוחות לגבי חזייה שמגדילה את מראה החזה, בעיקר הרווקות – ומתביישות להוריד חזייה או להתקדם ביחסי המין עם בני זוג.

אז אם החזה שלך יפה בעינייך ואת מרוצה מגודלו ורק רוצה שייראה טוב יותר – התאימי לעצמך חזיות שיחמיאו למידותייך העדכניות. את החזיות הישנות – לסל המחזור.

 

 

 

הגדלת חזה בעזרת תחליבי גוף

הגדלת חזה טבעית ונפוצה היא באמצעות שימוש בקרמים ובתחליבים הנמרחים על החזה בתנועות עיסוי יומיות. קרמים להגדלת חזה מכילים שמנים ותמציות צמחים שתפקידם לגרות גדילה מחודשת של תאי החזה. התוצאות שנויות במחלוקת. ישנן נשים המרוצות מהתוצאה, ישנן כאלה שהתאכזבו קשות. זאת ללא קשר לגילן, לסטטוסן או לגודלן.
 

 

הגדלת חזה באמצעות גלולות

גלולות כאמצעי מניעה ממלאות את גופך באסטרוגן העשוי לגרום להגדלת החזה. אך כשמדובר על הגדלת חזה טבעית באמצעות גלולות (שוב, אוקסימורון) – הכוונה היא לגלולות המורכבות ממרכיבים צמחיים וטבעיים בלבד. גם כאן התוצאות שנויות במחלוקת, אך דבר אחד חשוב לומר בבירור: אם תשקלי מהלך כזה, בדקי בראש ובראשונה שאינך אלרגית לאף אחד מרכיבי הגלולה.


הגדלת חזה בזכות שילוב גורמים

ישנן חברות המציעות "חבילת הגדלת חזה טבעית" והן מוכרות תחליב גוף, גלולות (או כדורים) להגדלת חזה ואפילו תרגילים התורמים להגדלת החזה. השילוב של כל אלה אמורים להרים ולהגדיל את החזה של כל פציינטית. אבל מדובר בעבודה. צריך להשקיע בעיסוי החזה, בתרגילים וכדומה.

הפציינטיות מדווחות על שיפור אך עולות שאלות שטרם נענו באופן אחיד ומובהק:


1.    האם התוצאות נשמרות לאורך זמן?
2.    כיצד מחליטים על המשך טיפול או הפסקת טיפול?
3.    מיהו הגורם הרפואי המוסמך לטפל במקרים של תגובה פיזיולוגית שלילית?
 

הגדלת חזה טבעית – האם יש כזה דבר?

ובכן, הגדלת חזה טבעית ככל הנראה תעבור עוד גלגולים ופיתוחים רבים עד שתספק תשובות ודאיות ובטוחות לכל המעוניינות. בימים אלה, שבהן מתרחשות תהפוכות בעולם הניתוחים הפלסטיים ושתלי הסיליקון, אין ספק כי נשים בודקות אלטרנטיבות נוספות להגדלת חזה. חשוב לקחת הכול בחשבון, לבדוק ולדרוש הוכחות – ולהיזהר בכל הנוגע לשינויים בגוף שלנו. טבעיים או לא.
 

וכמו תמיד נסיים ונאמר – העיקר הבריאות.
 


+ הוספת תגובה פתח/י את כל התגובות

תגובות הגולשים (4)

 1. הצלחתי להגדיל את החזה באופן טבעי תשובה לכל המתלבטות | 02/01/2014
  גם אני לא הייתי מרוצה ממראה החזה שלי. ניתוח להגדלת חזה כמובן שהורדתי מהפרק בשל הסיכונים הכרוכים בכך, וכן המחשבה שיש לי בגוף 2 עיגולים של סיליקון....(עלול לזוז עם השנים, לאחר כמה שנים צריך להחליף...). מה לעשות, נותר לי להשלים עם המצב וללבוש חזיות מרופדות במיוחד כדי שיראה שיש משהו.לשמחתי הרבה, גילתי את האתר של נטורל בי באינטרנט. יצרתי קשר עם החברה, הנציגים שם מאוד נחמדים. ויתרה מכך, מפתח המוצר בעצמו זמין לכל שאלה ועונה בסבר פנים יפות. החלטתי לרכוש את הערכה המלאה של נטורל בי. כבר מהחודש הראשון רואים תוצאות: לאחר חודש גדל לי החזה ב 2 סמ, ובכל חודש נוסף גדל ב 1-2 סמ. אני כבר לאחר 5 חודשים של שימוש בערכה והחזה גדל לי בה ב- 7 סמ בינתיים. נותרו לי עוד 3 חודשים לשימוש בערכה ובעה מאמינה שיגדל לי עוד. אני ממש שמחה, זה הגשמת חלום בשבילי. אני ממליצה בחום לכל הנשים שלא מרוצות ממראה החזה שלהן לרכוש את ערכת נטורל בי. המוצרים 100% טבעיים, ללא תופעות לואי, ללא סיכונים מיותרים הקיימים בניתוח להגדלת חזה. וכמובן התוצאה חזה יפה טבעי. אני כבר לא צריכה ללכת עם חזיות מרופדות מדי למיניהן, אני הולכת בשמחה עם החזה הטבעי שלי. לאחר סיום השימוש אפשר אפילו לרכוש ערכה נוספת להגדלה נוספת בהיקף החזה. המחיר של המוצר אפסי לעומת מחיר של ניתוח הגדלת חזה. אני מפרסמת את התגובה הזו פה על מנת לעזור לכל הנשים שנמצאות במצב שאני הייתי, ממליצה לכן בחום.
 2. יש פתרון טבעי! בלה | 29/05/2013
  היי! זו אני שהגבתי לפני כמה חודשים וכתבתי שכבר שנתיים אני בודקת אחר פיתרון, ושאני רוצה שנתארגן לקנייה קבוצתית בהנחה...קנינו את הערכה של נטורלבי 6 נשים ובנות לפניי כמה חודשים, אנחנו כבר לקראת סוף הטיפול והתקוות התממשו!אני שמחה ומתרגשת לספר, שיצרתי קשר עם כל הקבוצה שקנתה ביחד את naturalbe וכולן, בלי אף יוצאת מן הכלל (כולל אני), דיווחו על מיצוק ונפח והכי חשוב-גדילה בין 2-7 סמ של החזה! איזה כיף!מקווה שעזרתי...
 3. מדברת מניסיון יפי | 29/05/2013
  אחרי שנים של ברורים והתלבטויות בנושא,החלטתי לנסות מוצר טבעי המיועד להגדלת החזה [נטורל בי]טבליות+טיפות+קרם-ערכה ל-8 חוד'. אני מתחילה את שלב הקרם כרגע ואני מוכרחה לומר שאני מופתעת מהתוצאות לאחר וכמעט התייאשתי והשלמתי עם המצב. ישנה גדילה של כ-4 סמ שזה לא רע, אך אני מקווה ליותר בהמשך. ממליצה, גם מבחינת הבטיחות של המוצר שישלו את כל האישורים הרלוונטיים שאפשר.
 4. הגדלת החזה באופן טבעי אחת שגם רוצה... | 02/01/2013
  היי! גם אני כבר למעלה משנתיים מתלבטת וחוקרת ובודקת ומשווה בין החברות השונות.אתמול נפלה ההחלטה לאחר שהגעתי עד למי שמייצר את המוצר בכבודו בעצמו, בחברת נטורל בי.שוחחתי אתו קרוב לחצי שעה ושאלתי אותו את כל השאלות שרק אפשר לעלות על הדעת והוא ענה לי אחד על אחד. לשאלה השאלתית, האם המוצר עובד הוא ענה לי שאצל הרוב זה משפיע ולכל אחת ברמה אחרת כי זה תלוי איך הגוף מגיב לזה ולכן אי אפשר לדעת מראש.לגבי בטיחות המוצר תופעות לוואי וכו' הוא בטוח לעומת חברת פמיניסק שלא ממש הרגשתי בטוחה.בקיצור, עשיתי לכולם את העבודה של הבירורים ואני הולכת על נטורלבי. כולי תקווה שאני יהיה בין אלו שהמוצר ישפיע עליהם והרבה הלוואי!תכלס, הערכה שזה קפסולות, טיפות וקרם עולה 960 שח וזה קצת יקר לי.דיברתי עם זה שייצר את המוצר על הנחה או משהו והוא אמר שאם נקנה בקבוצה כמה ביחד, הוא יוכל להוזיל משמעותית משהו כמו ל790 שח שזה הנחה של קרוב ל200 שח! שווה ביותר!מי שמעוניינת לקנות ביחד איתי, תכתבי לי למייל:belab966@gmail.com או שתתקשרי/תסמסי 0526160966 בואו נהיה אמיצות ואולי אם נתאחד הרבה ביחד נוכל להוריד את המחיר יותר...
chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica