הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

החלקה יפנית

לפני שמתחילות רוחות ספטמבר וטפטופי אוקטובר... כדאי לשקול החלקה יפנית

 

מחדשים את המראה: החלקה יפנית
במידה וראשכן שופע תלתלים, רב הסיכויים שבשלב כלשהוא חלמתן על שיער חלק. שיער חלק, ארוך וגולש אשר לא דורש השקעה מיוחדת בבוקר ונשאר מסודר לאורך היום כולו. אם בעבר לא ניתן היה להגשים חלום זה, הרי שכיום מדובר בדבר של מה בכך וכל בחורה יכולה להחליק את שערה באמצעות החלקה יפנית. החלקה יפנית זכתה לשם זה בעקבות כך שהיא מעניקה שיער חלק, רך וגולש הדומה מאד לשיערן של הנשים היפניות.
מדוע לא להשתמש במייבש השיער הוותיק ?
החלקת שיער מתאפשרת גם באמצעות מייבש שיער, אך קיימים לכך מספר חסרונות:
  • החלקת השיער באופן זמני בלבד- ההחלקה מחזיקה מעמד למשך מספר שעות ונהרסת לחלוטין לאחר שטיפת השיער.
  • שימוש במייבש שיער גורם נזק לשיער- מייבש שיער כשמו כן הוא, מייבש את השיער. הוא גורם לדהיית צבע השיער, קצוות מפוצלים ולמראה שיער שרוף.
  • החלקות שיער חוזרות באמצעות מייבש שיער גורמות לשיער לאבד מצורתו ומנפחו.
מהם יתרונותיה של ההחלקה היפנית ?
·         החלקה יפנית הינה החלקה קבועה. יחד עם זאת, שורשי השיער הטבעי אשר יצמחו עלולים לשוות מראה שאינו אסתטי ולכן יש לחדש את החלקה יפנית כל מספר חודשים. ככל שהשיער הטבעי מתולתל יותר, הביקורים במספרה יהיו תכופים יותר.
·         פורמולות מזינות- בניגוד להחלקות מהדור הישן אשר היו עשירות בכימיקלים, החלקה יפנית עשירה בחומרים מזינים לשיער כגון: מינרלים, ויטמינים, תמציות צמחים, פרוטאינים ועוד. חשוב לציין כי קיימות מספר פורמולות של החלקות יפניות וכל אחת מהן עשירה בחומרים שונים.
·         התאמה לכל סוגי השיער- שלא כמו ההחלקות הוותיקות אשר גרמו לנזקים בשיער מובהר או צבוע, החלקה יפנית מתאימה לכל סוגי השיער כיוון שקיימות פורמולות ייעודיות לכל אחד מסוגים.
מחירה של החלקה יפנית נע בין 2000-7000 ₪. יש לזכור כי כל חידוש החלקת שורשי השיער עולה 1000 ₪ לפחות- בהתאם לאורך השורש.
ולסיום, אחד הדברים החשובים ביותר בעת ביצוע החלקה יפנית הינו אבחון סוג השיער על ידי הספר. על סמך אבחון זה מחליט הספר מה יהיה היחס בין מגוון החומרים המרכיבים את הפורמולה.


chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica