הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

הכוכבים של שנקר

שלוש בוגרות מהמחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקרנבחרו להציג בתערוכת בוגרים בינלאומית בגלריה מרזה בהולנד

 

 
 
גם השנה, נבחרו בוגרי המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, להשתתף בתערוכה השנתית היוקרתית של בוגרי בתי ספר לעיצוב תכשיטים ב"גלריה מרזה" (Galerie Marzee) בעיר ניימכן (Nujmegen) שבהולנד. שרון וייזר, גילי רוזין ורותה רייפן יצאו להולנד בימים הקרובים עם עבודות הגמר שלהן.
 
"גלריה מרזה", היא אחת הגלריות החשובות לתכשיטים עכשוויים באירופה. ברשותה אוסף חשוב הכולל עבודות של מיטב האמנים הפעילים בתחום. גלריה מרזה מקיימת כעשרים תערוכות מתחלפות בשנה וכן מציגה את אוסף הקבע שלה שהוא ברמה מוזיאלית . אלה מוצגים בחלל של 850 מ"ר המתפרס על שלוש קומות. זוהי הגלריה הגדולה ביותר בעולם לתכשיטים עכשוויים.
 
בכל קיץ מארגנת הגלריה תערוכת בוגרים שעבודותיהם נבחרות מכל בתי הספר החשובים לעיצוב תכשיטים באירופה, ארה"ב, יפן, ומקומות אחרים. ישראל יוצגה לראשונה בתערוכת הבוגרים של שנת 2007, עם עבודות של שני בוגרים מהמחלקה לעיצוב תכשיטים משנקר, לירון ברקר ועדי רביד, בשנה שעברה הציגו שם בוגרי המחלקה: תהילה לוי ודורון טאובנפלד.
 
פתיחה: 16 באוגוסט   2009
נעילה:   7 באוקטובר 2009
 
***
 
להלן, תיאור העבודות:
sea
שרון ויזר, Sharon vaizer
0504081339
 
עבודתי מושפעת מהסביבה הימית, סביבה רבת תנועה, סביבה של צורות אמורפיות הנולדות מריבוי נע של חלקים המתנסחים לשלם אחד. השתמשתי בחומרים זולים וזמינים , חומרים שניתן למחזר, כגון שקית ניילון פשוטה שהפכה לסמל מחזור בארץ  בשנים האחרונות.
 
בעבודה, אני  בודקת באמצעות מניפולציות של ריבוי את גמישותם הסגנונית תוך מיקוד בהפיכת הזול ליקר, הצפוי לבלתי צפוי, המצוי לבלתי מצוי.
 
עבודת פרויקט הגמר בנויה מסדרת בגדי ים מתנפחים שיוצרו בטכניקת שטאנץ ידנית, כאשר כל פריט הנו יחידני!
תיק וגופיה העשויים משקית ניילון, משובצים בקריסטלי סברובסקי.
 
כובע , תכשיט כתף וצמידי פלסטיק המדמים יצורים ימיים, משובצים בקריסטלי סברובסקי, עשויים מאזיקונים, שרינקים ו"אטיקטים" של בגדים.
 
חומרים: חלקי גומי ופלסטיק תעשייתיים ,שקיות,שרינקים,אזיקונים,פליז ואבני סברובסקי.
קישור לסרטון מתחת למים : http://www.youtube.com/watch?v=EXqfhXRDa7s 
 
 
שרון וייזר, Sea
שרון וייזר, Sea
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחכה לגודו
רותה רייפן, Ruth Reifen
reifenruth@hotmail.com
0547657976
 
פרויקט הגמר נקרא "מחכה לגודו", הלקוח ממחזהו של סמואל בקט,
בעבודה אני ו מתייחסת למוטיב הזמן במחזה. בעזרת טכניקה שפיתחתי נוצר חיבור חדש בין פורצלן ומתכת העוקב אחר מעבר זמן, אחר תהליכי התיישנות והתכלות מול צמיחה והתחדשות. הפורצלן ממלא את מקומה של אבן החן, והמתכת משמשת לה מסגרת ובסיס. שיטת עבודה מתוכננת ומוקפדת לפרטיה מגויסת לחיפוש ספונטניות, ומקריות המבטאות את טביעת אצבעו של הזמן ולא של האמן.
 
חומרים:  כסף מצופה זהב, פורצלן.
 
רות רייפן, בת 25 מרחובות, סיימה השנה בהצטיינות את לימודיה במחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, מתחילה תואר שני בעיצוב תכשיטים וצורפות, בבי"ס לעיצוב של רוד איילנד((RISD, המוביל בעולם בתחומו.
 
 מחכה לגודו.. רות רייפן
 
 
תיבת נגינה      Music box  
Gili Rozin גילי רוזין
972526202628+
 
תוך כדי הניסיון לתרגם מוזיקה לצורות וצבעים, פיתחתי שפה, שנעה בין חשיפת שורשים בין רבדים שנראים, או אולי מתנגנים, ולאו דווקא מוגדרים במילים. יצרתי מאובנים, שמעניקים את תחושת התנועה והחיות שהייתה בהם פעם, אובייקטים שאוצרים בהם את נזקי הזמן, הטובים והרעים, קצת כמו מנגינה נושנה שמזכירה נשכחות.
האובייקטים עשויים רובם נייר, פלסטיק וכסף בטכניקות מעורבות. תהליך העבודה היה ברובו תהליך חומרי,שבמרכזו עמד פיתוח חומרים חדשים ולא מוכרים ע"י שילוב בין טכניקות עבודה מגוונות, שהופעלו לאו דווקא על החומר המיועד להן בדרך כלל.
 
גילי רוזין, מחיפה, תלמידה מצטיינת, , פינליסטית בתחרות הכישרונות הבינלאומית ITS#EIGHT יחד עם חברתה לכיתה עדי זינגפר.
 
 
גילי רוזין, תיבת נגינה
 
קישור לאתר גלריה מרזה: http://www.marzee.nl/
 
 

 

 

 

אל תפספס/י את מגזין היופי של iCosmetics, השאר/י מעודכנ/ת וקבל/י טיפים וכתבות למייל.

 להרשמה חינם לחצ/י>>
 


chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica