הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

מעצבים צעירים - לילי ברושטיין - Lillybrush

העיצובים שלי מיועדים לאשה מודרנית, שיש בה געגוע נוסטלגי אל המתוק, הרגיש, והתמים כמו בסרטים של פעם. הבגדים שלי מתאימים לנשים אמיתיות שלא נחתכו בפוטושופ, והם נראים נפלא על כל אחת, ולא רק על הקולב


לילי ברושטיין מספרת על המסע שלה בעולם האופנה:
"ספגתי אופנה מהבית, מאמא שעוסקת בעיצוב שמלות כלה וערב. היא הכינה לי את הבגדים הכי מדליקים בעצמה וכשגדלתי התחלתי לעצב את הבגדים שלי איתה. פעם חברה התלהבה משמלה שעשיתי וביקשה גם. כשראיתי אותה לובשת אותה זה היה רגע מכונן עבורי. גם היום אני מחפשת את תחושת הסיפוק כאשר אשה נראית נפלא בפריט שעשיתי במו ידי."

lilybrush מעצבים צעיריםהקו של Lilybrush מרפרף בנוסטלגיות על אופנות משנות החמישים השישים והשבעים, ומציג גזרות נשיות ומלאות בטחון, בלי להראות אנכרוניסטי.

 

לילי ברושטיין - עיצוב אופנה"אני אוהבת את הסאונד של הסיקסטיז והסבנטיז של רוקנרול בלוז וכל הג'אז הזה, ומשם גם מגיעה ההשראה שלי. העיצובים שלי מיועדים לאשה מודרנית, שיש בה געגוע נוסטלגי אל המתוק, הרגיש, והתמים כמו בסרטים של פעם. הבגדים שלי מתאימים לנשים אמיתיות שלא נחתכו בפוטושופ, והם נראים נפלא על כל אחת, ולא רק על הקולב."

lilybrush  עיצוב אופנה


הקולקציה של Lilybrush היא דינמית ומשתנה גם במהלך העונה. זה מתאפשר ע"י תהליך יצירה יחודי:

"לפני כחצי שנה אמא שלי הצטרפה וביחד אנחנו עושות כל העבודה בעצמנו: פיתוח הרעיון, גזרה תפירה וגזירה, ואפילו סטילינג וצילומי אפנה. אני מאמינה גדולה בערך המוסף של עבודת-יד איכותית וזה נותן הרגשה נפלאה להיות מאה אחוזHandmade . בנוסף עבודה בסדרות קטנות מאפשרת לתת לכל פריט את כל התשומת הלב הדרושה שהוא יהיה בדיוק מושלם. אני אוהבת לחדש ולכן הצבעים והדגמים שלי מתפתחים במהלך העונה, מה שהופך כל פריט להרבה יותר ייחודי ואישי."

 

מעצבים צעירים - לילי בורשטיין Lilybrush


לילי ברושטיין היא מעצבת אופנה צעירה הפועלת בת"א, הליין שלה Lilybrush קיים מאז יולי 2007 ונמכר במספר בוטיקים בת"א, חיפה וירושלים. הקולקציה נמכרת גם באינטרנט וישנן כבר לקוחות מרוצות באנגליה, איטליה, אוסטרליה, ארה"ב, קנדה והוואי. מידע על עיצובים חדשים, אירועי אופנה מופיע תדיר בבלוג שלה


+ הוספת תגובה פתח/י את כל התגובות

תגובות הגולשים (3)

  1. סחתיין משה שרף | 28/11/2008
    תמיד ידעתי שתגיעי רחוק
  2. בלוג לילי | 28/11/2008
    בטח!http://blog.lilybrush.comוגם יש לי חנות באינטרנטhttp://lilybrush.etsy.com
  3. ליין מדהים עדי | 28/11/2008
    את יכולה לתת את הכתובת של הבלוג שלך?
chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica