הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

שני ריחות חדשים ומועצמים!!!!

גם לגבר וגם לאשה!מעניין!!!

  


המותג הוגו בוס, גאה להציג:

BOSS THE SCENT INTENSE

שני בשמים חדשים לגבר ולאישה

 

לאור ההצלחה הבין- לאומית של ליין הבישום BOSS THE SECENT, המותג הוגו בוס גאה להשיק את הסיפור הבא והפתייני של עולם הבישום: BOSS THE SCENT INTENSE – שני ניחוחות מועצמים וחדשים לגבר ולאשה.

 

הקמפיין:

בהריחם זה את זה, חושי הראייה, השמיעה והריח, גיבורי הסיפור ניצתים בכוח המשיכה המהפנט של הבשמים. בעוד הגיבורים משחקים במשחק רב-עוצמה בין שווים, מקבל מסע הפיתוי איכות חדשה ועזה והאינטימיות מתפתחת ככל שהם מתקרבים זה לזה. תשוקה רבה אוחזת בהם בתגובה לעוצמה המשכרת של BOSS THE SCENT INTENSE. כשהוא שואף את ניחוחה והיא שואפת את ניחוחו, לומד כל אחד מהם על תשוקתו של האחר אליו.

השחקן הבריטי תיאו ג'יימס והדוגמנית הגרמנייה אנה אוורס חוזרים לתפקידיהם כנציגים האולטימטיביים של הגבר והאישה של BOSS בקמפיין הדיגיטלי החדש ושובה הלב, שצילם גיא הרוש. הקמפיין, המחיה את השפעת עוצמתם של הבשמים על חושי הגיבורים, כולל סדרה מרתקת של תכנים בהם הגיבורים חווים מציאות מעצימת חושים כשניחוח המשכר של הבושם משתלט עליהם. הקמפיין החדש לעיתונות המודפסת, שלצילומיו אחראי צמד צלמי האופנה הבין-לאומיים והמפורסמים, ווינוד ואינז, משלים את הקמפיין הנוכחי לטלוויזיה, שצילם דארן ארונופסקי.

 

הניחוחות:

הודות לריכוז המרכיבים בבשמים החדשים, נוצרת משיכה שלא ניתן לעמוד בפניה בין הגבר לבין האישה של BOSS. הבשמים חודרים לעולם החושים ומותירים אחריהם חותם ארוך טווח במשחק הפיתוי.

 

הבושם לגבר: הבושם נפתח בתווי ג'ינג'ר רעננים כשתוספת הל מעצימה את התווים הממריצים והמתובלים של הניחוח. תווי הליבה הענוגים של פרי המנינקה האקזוטי מחוזקים ליצירת אפקט מרבי בשעה שתוספת חדשה של וניל לתווי הבסיס משתלבת בתו עור עשיר להגברת כוחו הממגנט של הניחוח.

תו עליון: ג'ינג'ר והל .

תו ליבה: לבנדר ופרי המנינקה האקזוטי .

תו בסיס: עור ופולי ונילה.

 

הבושם לאשה: הניחוח החדש לאשה נפתח בתווים פירותיים ומשכרים של אפרסק מתוק המתחזקים במפגש עם תווי הליבה הכוללים אבסולוט אוריינטלי ומפתה ופרח האוסמנטוס המשכר. תווי הבסיס מפעימים ומעוררי חשק של קקאו כהה וקלוי מועצמים ומשדרגים את כוח המשיכה של הניחוח, שאין עליו עוררין, בעת שתווי בסיס של וניל מעשירים אף יותר את יופיו החושני והאלגנטי.

תו עליון:  פריחת פרסייה ואפרסק דובשני.

תו ליבה: פרח האוסמנטוס אבסולוט.

תו בסיס: קקאו קלוי וונילה .

 

בושם לאשה, 50 מ"ל, מחיר – 279 ₪

בושם לגבר, 100 מ"ל, מחיר – 319 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם

 .

 

.


gucci replica gucci replica hermes replica sale hermes replica sale