הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

מושג חדש יכול להיות לעזר במצבים מסוימים

צריך להתרגל לרעיון,!!!!

11.9.2017

לשיער רענן ברגע ...

 

מותג בטיסט משיק סדרת מוצרים חדשה

שמפו יבש עם נגיעה של צבע ב-3 גוונים:

חום כהה עד שחרחר, חום בהיר ובלונדיני

כל אחת מאתנו מכירה את הימים האלו בהם השיער פשוט לא מסתדר. וכאשר השיער לא מסתדר, כל היום לא מסתדר. אורח החיים העמוס מצריך מאתנו למצוא פתרונות קלים, נוחים ונגישים לטיפוח האישי.

Batiste בטיסט, השמפו היבש המוביל בעולם עם מאות אלפי מעריצות שמשתמשות בו מידי יום, מציע את הפתרון המושלם והקל לריענון מראה השיער, לדוגמא: אחרי יום עבודה מפרך או שיעור יוגה מיוזע, בימים שלא חופפים את השיער (בין חפיפות), כשקמים בבוקר עם מראה שיער שומני וכשרוצים להאריך את הזמן בין פן לפן. בהתזה קלה של בטיסט תחיי מחדש את שיערך ותעניקי לו מרקם ונפח. השיער נראה ומרגיש נפלא ותוכלי לוותר על חפיפה מבלי דאגה.

 

עכשיו חדש – בטיסט שמפו יבש עם נגיעה של צבע.  

העניקי לשיערך התחדשות מרעננת עם סדרת מוצרים חדשה של בטיסט  – שמפו יבש בנגיעה של צבע ב- 3 גוונים שונים: חום כהה עד שחרחר, חום בהיר ובלונדיני.


המומחים בבטיסט הוסיפו פיגמנט צבע לנוסחה המוצלחת של השמפו היבש. בטיסט שמפו יבש עם נגיעה של צבע מרענן את השיער  בטווח המידי, מעלים את שורשיו השמנוניים
ומעניק לו חיוניות ללא צורך בחפיפה.

 

בהתזה קלה של בטיסט הוא מחייה מחדש את השיער ומעניק  לו מרקם ונפח. השיער נראה ומרגיש נפלא וניתן  לוותר על חפיפה מבלי דאגה.

 

 

הוראות שימוש : לנער את המיכל לפני השימוש, להחזיק את הפייה במרחק של 30 ס"מ מהשיער, להתיז  מעט בטיסט אל תוך השורשים להשגת התוצאה הטובה ביותר ולעסות  ביסודיות בעזרת קצות האצבעות כדי להבטיח שהשורשים יכוסו לחלוטין ולעיצוב השיער.

 

 מחיר מומלץ לצרכן : 29.90

 

להשיג ברשת סופר פארם

 

 

 


gucci replica gucci replica hermes replica sale hermes replica sale