הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

השער מבטא את האישיות והמגדר שלנו,

לשיער יש משמעויות פסיכולוגיות עמוקות,
בואו נטפח אותו ככל האפשר,

 24.10.17

 

 

 

 

טיפים ועצות מבית PAUL MITCHELL מותג טיפוח השיער הבינלאומי:

 התאימי את הטיפול בשיערך

לימי החורף

 

 

 

חשיפה לשמש (אשר יכולה להיות אינטנסיבית על מדרונות הסקי לא פחות מאשר על חוף הים)  בשילוב עם רוח סוערת, שלג, גשם ותנאי קור קיצוניים ועוד, יכולים לגרום נזק לשיער.  אחת התופעות הידועות בחורף היא שיער יבש. השיער מאבד מחוזקו  ולעיתים נגרמת נשירה.  בין הסיבות שניתן למנות לנשירת שיער בחורף הן שימוש קבוע בפן לייבוש השיער אשר פוגם בשורש השערה,  מחלות חורף שמחלישות את הגוף,  וגם הבדלי טמפרטורה בין הקור בחוץ לחלל המחומם.

 מותג טיפוח השיער הבינלאומי  פול מיטשל מציע מגוון טיפים ועצות להתאמת הטיפול בשיער לעונת החורף.

 

ü     הגידו  שלום לשיער יבש –

פנקו את השיער שלכם פעם בשבוע בטיפול ריכוך עמוק כדוגמת מסיכת שמן המרולה, על-מנת להעניק לשיער לחות. חפשו מרכיבים מרכזיים כמו חומצות שומן חיוניות וחומרי לחות על-מנת להחיות, לתקן ולחדש את השיער.  חלופה נוספת היא להשתמש בשמן לאחר חפיפת השיער. השמן הטיפולי לעיצוב מסדרת אוופוהי וויילד ג'ינג'ר הוא כמו זהב נוזלי עבור שיער מיובש או צבוע.  ניתן להשתמש על שיער לח לפני ייבוש,  או על שיער יבש על-מנת להילחם  בפריז.

 

 

 

 

 

 

 

ü     חשוב למנוע חשמל סטטי –

בין אם את משתמשת בכיסוי ראש על-מנת להתחמם בימי החורף הקרים,  או הולכת עם ראש חשוף, הילחמי בחשמל הסטטי עם תמרוק לעיצוב בחום כדוגמת ULTIMATE COLOR REPAIR TRIPLE RESCUE. רססי על שיער יבש לפני השימוש במכשירי עיצוב וייבוש בחום כדי למנוע מהשיער להתעופף.

 

ü     פחות זה יותר

צמצמי את תדירות החפיפות שלך למינימום, פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע. זה ימנע את ייבוש השיער. מרגישה צורך לרענן את השיער שלך? נסי שמפו יבש ללא חפיפה.

 

ü     שמרי על תחזוקת השיער

תספורות קבועות יכולות לעזור לשמור על השיער שלך במצב בריאותי טוב במהלך חודשי החורף. בקרי את מעצב השיער שלך כל שישה עד שמונה שבועות על-מנת לחדש את הקצוות ובכך לעזור להפחית את הסיכוי לקצוות שיער יבשים ומפוצלים.

 

 

 


gucci replica gucci replica hermes replica sale hermes replica sale